Pozdravujem všetkých obchodníkov a krypto nadšencov. Dnešný udpate trhu by som rozdelil do dvoch častí. Na úvod sa pozrieme na analýzu BTC a v druhej časti na update altcoinov. Samozrejme nesmie chýbať môj pravidelný udpate trading stratégie a video analýza. Poďme na to….

BTC/USD – Bullish trend?

🔶 Bitcoin – Zatiaľ pokračuje v sideways štruktúre. Čo teraz sledovať? Príde väčší pohyb, alebo uhorková sezóna? Po pravde žiadne aktívum nemôže byť donekonečna v sideways štruktúre. Na trhu sa obvykle striedajú volatilnejšie obdobia zo slabšími obdobiami, kedy všetko stagnuje. Tak isto to platí aj v prípade BTC. Je len otázka času, kedy sa opäť zvýši volume na trhu a následne aj volatilita. Čo je potrebné zdôrazniť, tak čím dlhšie bude BTC konsolidovať, o to väčší pohyb sa dá očakávať. Pre začiatok nového bullish cyklu potrebujeme vidieť break out silnej rezistencie a zároveň aj trend line na približnej úrovni okolo 10 000 USD. Pokiaľ by BTC vyletel nad 11 000 USD, potom by som sa prakticky s istotou nebránil názoru, že sa začal dlho očakávaný bullish trend. Pre zatiaľ ešte počítam z lokálnym poklesom v podobe ABC korekcie… niečo pod 8 000 USD. Bitcoin bol dlhšiu dobu v raste bez retracementu, preto tu potrebujeme vidieť práve spomínanú korekciu. Nemyslím si však, že príde nejak extrémnejší pokles. Môj set-up pre BTC:

⏩ Altcoiny, ktoré v súčasnosti vyzerajú zaujímavo s tvorbou kvalitnej obchodnej príležitosti na nákup. Do niektorých ako napríklad BNB a DASH som už vstúpil:

DASH: https://www.tradingview.com/x/3Vbz3pM3/

BNB: https://www.tradingview.com/x/gVoUirlp/

IOTA: https://www.tradingview.com/x/B0hGwcAX/

Na druhej strane tu máme altcoiny, ktoré sú aj naďalej v tvrdom bearish trende, kde na základe Elliot wave teórie ešte minimálne jeden väčší pokles sa dá očakávať.

LTC: https://www.tradingview.com/x/n2WFnGBb/

XRP: https://www.tradingview.com/x/DV4O0JCX/

EOS: https://www.tradingview.com/x/97UCCCPD/

Samozrejme dosť záleží aj od BTC. Keďže na trhu zatiaľ nie je nový kapitál, tak minimálne do konca roka sa dá očakávať len a len prelievanie kapitálu medzi BTC a altcoinami. Pokiaľ teda BTC bude rast, tak väčšina altcoinov bez pochyb bude strácať na hodnote. Alebo samozrejme naopak.

_____________________________________

TRX/USDT – Čas na predaj?

TRX je ďalší z altcoinov, ktorý napriek zaujímavému rastu pomaly, ale isto začína strácať na bullish sile. Podľa môjho názoru je len otázka času, kedy príde väčší dump smerovaný k tohtoročnému low. Sledujem dokončenie korekčnej štruktúry. Nasledujúce dni by mal TRX na základe Elliot wave teórie mierne klesať a ďalej sa uvidí, či chytí bullish silu. TRX si osobne myslím, že nám v blízkej budúcnosti poskytne možnosť vstúpiť do obchodu za oveľa lepšiu cenu.

🌐 Krátkodobý trend: Bearish

🌐 Dlhodobý trend: Bearish

Dôležité hladiny ktoré sledujeme na grafe:

 1. 0.02681 USD – Bullish level. Rezistencia.
 2. 0.01831 USD – Silná rezistencia. Target pre swing trade.
 3. 0.01675 USD – Potenciálna zóna pred dokončenie korekčnej štruktúry. Predajná zóna.
 4. 0.00689 USD – Kľúčový level na možný nákup (v prípade poklesu). Očakávane potvrdenie dna.

 

ETC/BTC – Pokračuje v bearish trende

ETC po pravde stále nemá dostatočnú bullish silu na väčší rast. Na základe Elliot wave teórie sledujem dokončenie 3. a zároveň najimpulzívnejšej vlny. Nie je vylúčené, že ETC nasledujúce dni predvedie menšie zhodnotenie. Avšak dlhodobý trend je aj naďalej bearish. K otočenie trendu by mohlo prísť počítam niekedy počas letných mesiacov. Pre zatiaľ sa uvidí, či dôležitá 1.618 Fib. hladina dá nádej ETC na rast, alebo spadne ešte nižšie.

🌐 Krátkodobý trend: Bullish

🌐 Dlhodobý trend: Bearish

Dôležité hladiny ktoré sledujeme na grafe:

 1. 0.0013732 BTC – Bullish level. Target pre swiwg trade
 2. 0.0011664 BTC – Target pre day trade obchody.
 3. 0.0007553 BTC – Dôležitá nákupná hodnota. Golden ratio začiatku korekcie.
 4. 0.0004885 BTC – Kľúčový level pre udržanie dlhodobého bullish trendu.

LTC/BTC – Pokračuje v korekcii

QTUM je jeden za altcoinov, ktorý síce nepatrí do highcap koša (menej sa obchoduje), každopádne nič nám nebraní sa pozriem na zaujímavú obchodnú príležitosť, ktorá sa tu tvorí. Zdá sa, že QTUM rovno z bearish trendu bez sideways štruktúry šialené rastie. Je teda na mieste očakávať rast? Po pravde sa minimálne ABC bullish korekcia na key level dá očakávať.

🌐 Krátkodobý trend: Bullish

🌐 Dlhodobý trend: Bullish

Dôležité hladiny ktoré sledujeme na grafe:

 1. 0.0002963 BTC – Bullish level.
 2. 0.0001881 BTC – Silná rezistencia, ktorú bude problém zlomiť. Target pre day trade.
 3. 0.0001800 BTC – Dôležitá nákupná hodnota. Očakávane potvrdenie dvojitého dna.
 4. 0.0001443 BTC – Kľúčová buy zóna.

Veľký update trhu si môžeš pozrieť aj v tomto video. Obsah videa: Analýzy Highcap minci, veľká analýza BTC a cyklov na trhu.

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

Trading Rooom
Hodl VIP
Škola Tradingu
Signály Kryptomeny
Denný Update Altcoinov
Burzový Mentoring
Rozbory Altcoinov
Denný Update Altcoinov
Vysoké Zhodnotenie
Mesačný Kurz
Vzdelávacie Materiály
Vlastná Obchodná Stratégia
Vyskúšať Signály
Vyskúšať Hodl
Vyskúšať Školu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu