Predchádzajúci update trhu sme venovali analýze a tvorbe možného dna. Za posledný mesiac sa však toho pomerne dosť zmenilo a trend na trhu je odlišný. Na grafe väčšine altcoinov sa vytvorilo “V” dno a okamžite po dokončení bearish trendu začali rásť. Ako vyzerajú altcoiny po odraze?

ETH/USD – Bearish H&S

Na grafe ETH/USDT môžeme sledovať náznak tvorby bearish H&S. Pravé rameno však nesmie byť moc pridlhé, preto počas nasledujúcich hodín buď príde veľký výplach, alebo analýza bude invalidation, tým pádom pokračujeme po menšej korekcii v ďalšom raste.

ETH/BTC – Ďalší pokles?

Dosť nepekne vyzerá aj graf ETH/BTC. Ešte od marca sa tvorí veľký sideways kanál, v ktorom by mal tento altcoin ešte niekoľko týždňov zotrvať. Keďže sme sa dotkli vrchnej hrany kanála a zároveň sa dokončila vlna C, tak je vysoká pravdepodobnosť lokálneho poklesu, smerovaného na 0.02 BTC.

Von z hry nie je ani bullish scenár, ktorý počíta s break out pohybom vrchnej hrany triangla. Ak by sa tak stalo, tak potom už nebude nič brániť ETH sa dostať na tohtoročné high.

XRP/USDT – Koniec trendu?

Altcoin XRP je rovnako po veľkom raste. Dynamika rastu aj volume pomaly upadá. Trend line síce stále drží tento altcoin v bullish trende, avšak moc často dochádza k dotyku, čo smrdí prichádzajúcim break out pohybom. V prípade poklesu očakávam možný odraz od 0.1864 USD. Dlhodobý bullish trend aj naďalej platí, očakávam iba lokálnu korekciu.

DASH/BTC – Čas na nákup?

Na jednej strane tu máme altcoiny, ktoré slušne vypumpovali, no na strane druhej tu máme aj také, ktoré ešte len konsolidujú na dne a čaká ich len tá správna šanca na zhodnotenie. Príkladom je aj DASH. DASH od septembra minulého roka, až na jeden väčší rast konsoliduje na dne a je len otázka, kedy na trhu začne prevládať sila býkov. Najlepšie príležitosti na nákup sa tvoria práve takto na dne. Tak prečo ju nevyužiť a nenakúpiť?

Veľký update trhu si môžeš pozrieť aj v tomto video. Obsah videa: Analýzy Highcap minci, veľká analýza BTC a cyklov na trhu.

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

Trading Rooom
Hodl VIP
Škola Tradingu
Signály Kryptomeny
Denný Update Altcoinov
Burzový Mentoring
Rozbory Altcoinov
Denný Update Altcoinov
Vysoké Zhodnotenie
Mesačný Kurz
Vzdelávacie Materiály
Vlastná Obchodná Stratégia
Vyskúšať Signály
Vyskúšať Hodl
Vyskúšať Školu

2 KOMENTÁRE

  1. Ahoj, dovolím si upozorniť na drobnú chybu. Podnadpis v článku je “XRP/BTC – Koniec trendu?”, ale graf a text sa týka páru XRP/USDT. Inak super postrehy v analýze. Čo si myslíš o vývoji XRP/BTC? Podľa mňa pokiaľ nepríde k prudkému dumpu BTC, tak je to bullish. Ale je pravda, že prudší pohyb BTC môžme čakať každú chvíľu. Vďaka.
    Nech sa darí.
    J.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu