Ako som písal v minulých udpate, tak stále si stojím za názorom, že BTC svoj lokálny vrchol už našiel a teda logicky aj cesta hore je zatvorená. Čaká ho teraz korekcia, ktorá môže značiť dokonca až re-test key support úrovne na hodnote 12 000 – 12 500 USD. Práve od tejto zóny čakám cez limit order na nákup. Samozrejme Treba to brať aj z iného uhľa. Korekčný dump, ktorý nás teraz čaká na trhu neberiem ako nejak zlomový. Určite si nemyslím, že spadneme nejak nízko. Naopak BTC si proste len prejde zdravou korekciu a bude ďalej po konsolidácii pokračovať v raste na ATH. A čo my vieme… možno vyletí aj na 40 K!

LTC/BTC – Konečne odraz?

Na altcoin LTC som upozorňoval už dávnejšie, že si dávajte pozor na tvorbu konsolidácie na dne. Samozrejme hlavne začiatočník oveľa horšie vie rozpoznať fake out pohyby a jasne identifikovať S/R úroveň. Avšak konsolidácia je tam zreteľná. Samozrejme chvíľu to môže potrvať, kým sa LTC poriadne zobudí zo spánku, avšak každý deň teraz môže byť kľúčový. Najskôr by som stavil na tvorbu guľatého dna a pomalý rast k 0,005 BTC.

Prečítaj si aj:Tether na maxime – ako to ovplyvňuje BTC?

ETH/BTC – Ďalší pokles, alebo odraz?

ETH spomedzi highcap mincí obstál bearish trend najlepšie. To ale nie je žiadne prekvapenie, predsa už tento altcoin má niečo za sebou a volatila sa tu začína veľmi podobať BTC. Čo je podľa mňa len dobré. Radšej budem obchodovať takéto mince, ktoré nie sú len pump and dump DeFi a ICO shit coiny.

Odraz z polovice týždňa je pre mňa dostatočný na vstup do obchodu. A to hneď z niekoľkých dôvodov.

1.) ETH 2.0 update bude mať prvú verziu už počas decembra. Určite tento fundament môže naštartovať dlhodobý rast na tomto altcoine. Dokonca si dovolím konšpirovať, či to nebol zámer odložiť tento fundament práve na toto obdobie, kedy trh prechádza z konsolidácie do nového bullish trendu, ktorý môže trvať niekoľko rokov (myslím hlavne BTC).

2.) Takýto odraz, aký sme videli je veľmi výstižný pre dno. Z tvrdého bearish trendu zrazu veľký odraz a vytiahnutie aj o 20 %. Postupne formou guľatého dna by cena ETH mala rásť.

3.) A samozrejme v neposlednom rade treba spomenúť odraz od supportu na 0,026 BTC, kde sa mimochodom začal veľký rast ešte počas júla. Áno… bullish trend už je za nami, rovnako tak bearish a teraz chýba už len konsolidácia na dne. Ideme sa zviesť?

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

🔶Telegram: https://t.me/czsktrader

✅Analýzy: https://t.me/czsktrading

✅Trading: https://t.me/czskskupina

✅Magazin: https://t.me/btdailynews

Trading Rooom
Hodl VIP
Škola Tradingu
Signály Kryptomeny
Denný Update Altcoinov
Burzový Mentoring
Rozbory Altcoinov
Denný Update Altcoinov
Vysoké Zhodnotenie
Mesačný Kurz
Vzdelávacie Materiály
Vlastná Obchodná Stratégia
Vyskúšať Signály
Vyskúšať Hodl
Vyskúšať Školu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu