Bitcoin opäť ako pred 2 mesiaci (12 k break out) po zlomení silnej rezistencie na 20 K USD sa nezastavil a podľa môjho názoru sa ani nezastaví. Beriem ako veľmi nepravdepodobné, že sa jednalo o fake break out a cena sa vráti späť napríklad na 16 000 USD. Otestovanie minulého ATH samozrejme vylúčiť nemôžem a myslím si, že niečo také sa môže stať ešte počas tohto mesiaca. Avšak aj napriek menšiemu poklesu z dnešného dňa nie je nejak ohrozený takzvaný fomo market. Osobne aktuálne očakávam lokálny pokles na 22 K, kde podľa situácie budem pravdepodobne otvárať swing trade, s targetom na 24 000 USD.

Prečítaj si aj: Trading, cesta k úspechu – Najčastejšie chyby #3

LTC/BTC – Bullish trend pokračuje

Zatiaľ, čo ETH, TRX alebo aj LINK boli schopné aspoň počas leta spraviť nejaké to zhodnotenie v rádoch aspoň niekoľkých desiatok percent, tak LTC neurobil prakticky nič. Prišiel septembrový bearish trend a pokles na niekoľkoročné low. Dokonca neboli sme ďaleko k all time low voči BTC hodnote, čo nie je moc dobré. Na druhej strane vnímam veľmi pozitívne reakciu od wahles držať Litecoin nad supportom a nepustiť tento altcoin nižšie. Pravdepodobne sa nám aktuálne tvorí dlho očakávaná konsolidácia na dne, po ktorej bude nasledovať rast. Ste pripravení?

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

🔶Telegram: https://t.me/czsktrader

✅Analýzy: https://t.me/czsktrading

✅Trading: https://t.me/czskskupina

✅Magazin: https://t.me/btdailynews

Trading Rooom
Hodl VIP
Škola Tradingu
Signály Kryptomeny
Denný Update Altcoinov
Burzový Mentoring
Rozbory Altcoinov
Denný Update Altcoinov
Vysoké Zhodnotenie
Mesačný Kurz
Vzdelávacie Materiály
Vlastná Obchodná Stratégia
Vyskúšať Signály
Vyskúšať Hodl
Vyskúšať Školu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu