Na úvod dnešného update sa pozrieme na BTC. Od posledného update sa toho pomerne dosť zmenilo. Ako najzásadnejšie 2 zmeny, ktoré sme si mohli povšimnúť, tak je chytenie targetu na hodnote 12 000 USD a epic break out z triangla. Práve tento kľúčový moment dal do pohybu celý trh. Čo je nutnosť spomenúť, tak fakt, že akcie a indexy počas rastu BTC prevažne skôr konsolidovali, takže bullish pohyb zasiahol čisto len kryptomeny. Je pravda, že aj indexy trošku podrástli, avšak oproti pohybom na BTC je to neporovnateľné, keďže počas celého týždňa indexy zaznamenávali podobné pohyby ako tomu bolo v piatok.

Na grafe sa nám začína tvoriť nový bullish cyklus. Avšak jedná sa iba o korekciu, alebo nový bullish trend? Keďže sila na trhu je extrémna a na grafe nevidno nikde tvorbu jasnej a prehľadnej ABC štruktúry, tak o korekciu sa nemôže jednať. Naopak na 1 H grafe identifikujem tvorbu lokálneho bullish cyklu, ktorý sa skladá z 5 vĺn. V hre sú momentálne 2 scenáre, ktoré sú veľmi podobné. Jeden z nich je bearish break out a pohyb späť k 11 200 USD, kde chceme nakupovať. A ďalší je pokračovanie fomo rastu až k 12 000 USD a následný epic výplach, ktorý je veľmi častý pri takomto raste. V obidvoch prípadoch však platí, že čakáme na korekciu, ktorá nám poskytne kvalitnú obchodnú príležitosť.

Prečítaj si aj: TOP 3 ukazovatele, ktoré naznačujú pokračovanie rastu

XRP/BTC – Konečne bullish?

Po pomerne dlhej dlbe prinášame aj free update na altcoin XRP. Tento krát bude analýza obzvlášť zaujímavá, pretože na grafe môžeme sledovať tvorbu pomerne dlhej sideways štruktúry na dne. To je presne to, čo mi chceme na grafe hľadať a obchodovať. Okrem toho z minulosti vieme, že XRP vždy predviedlo nárazové bullish pohyby a urobilo viac ako 100 % zisky počas niekoľkých dni. Či sa taká jazda opäť zopakuje… tak to neviem povedať. Avšak vieme, že Ripple vždy prišlo so silným fundamentom, ktorý dal do pohybu altcoin.

Ak ťa analýza zaujala, každý deň môžeš sledovať naše predikcie vo free Telegram Skupine. Sleduj nášu Facebook Fanpage a daj odber na YouTube.

🔶Telegram: https://t.me/czsktrader

✅Analýzy: https://t.me/czsktrading

✅Trading: https://t.me/czskskupina

✅Magazin: https://t.me/btdailynews

Trading Rooom
Hodl VIP
Škola Tradingu
Signály Kryptomeny
Denný Update Altcoinov
Burzový Mentoring
Rozbory Altcoinov
Denný Update Altcoinov
Vysoké Zhodnotenie
Mesačný Kurz
Vzdelávacie Materiály
Vlastná Obchodná Stratégia
Vyskúšať Signály
Vyskúšať Hodl
Vyskúšať Školu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu