Platformu na škálovanie na báze éteru, OMG Network, získala dcérska spoločnosť hongkonskej OTC trading firmy, Genesis Block.

Akvizícia bola oznámená 3. decembra. Spoločnosť Genesis Block Ventures odhalila plány na spoluprácu so spoločnosťou OMG na vybudovaní „úverových a obchodných platforiem“ pre sektor DeFi.

Spoločnosť tiež plánuje využiť svoje spojenia v ázijskom blockchainovom priemysle na urýchlenie rozvoja siete OMG. Cieľom bude aj podpora partnerstiev v celom regióne. Genesis Block uviedol, že sa tento rok hlboko zapojil do sektoru DeFi a nadviazal vzťahy s poprednými burzami Binance a FTX.

Používateľ Twitteru „macro_diary“ reagoval na túto správu a označil Genesis Block za „tichého obra“ ázijského sektoru kryptomien.

Čítajte tiež – BTC stratégia počas rastu, ktorá eliminuje riziko!

Sieť OMG bola uvedená na trh v roku 2017 ako OmiseGo a premenovaná bola v júni 2020. Je to platforma druhej vrstvy schopná vykonať zhruba 4,000 prenosov tokenov etherea za sekundu. Je to viac ako 200-násobok rýchlosti súčasnej siete Ethereum.

Spoločnosť Genesis Block bola uvedená na trh v roku 2017 a ponúka obchodné služby, kancelárske priestory, štyri bankomaty kryptomien a ťažobný hardvér.

Charles Yang ešte v júli tvrdil, že čínsky digitálny jüan bude mať snahu vytlačiť ázijský dopyt po Tetheru v Ázii kvôli bezhraničnej povahe USDT.

Sleduj Nás na Telegrame
Sleduj Nás na Facebooku
Pridaj sa do Facebook Skupiny
Navštíviť
Navštíviť
Navštíviť

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu