Steemit, alebo po novom aj Hive je sociálna sieť zameraná hlavne pre krypto fanúšikov. Avšak pozor! Kontent sa tu nemusí vytvárať len v rámci kryptomien a obchodovania.

Prečítaj si aj: TradingView návod – Najlepšia platforma pre analyzovanie grafu

Steemit – Ako funguje?

Celá sieť funguje na princípe vytvárania článkov, videí a obsahu, ktorý je verejne dostupný na tejto sieti. Publikovať tu môže ktokoľvek a čokoľvek, čo nie je vulgárne. Čiže áno, na tejto platforme môžete napísať, alebo natočiť video napríklad aj o autách, politike a čokoľvek iného. Jednoducho všetko čo vás zaujíma a máte chuť o tom niečo napísať.

Určite treba spomenúť, že na tejto sociálnej sieti si môžete zarobiť mince steemit, ktoré si na niekoľkých desiatkach búrz môžete rozmeniť za fiat menu, alebo inú kryptomenu. Používatelia čítajú vaše články a odmieňajú vás likom. Za ten následne po 7 dňoch dostávate kryptomeny steemit. Samozrejme niečo ako províziu získa aj follower. Avšak najväčšia časť z odmeny ide práve autorovi článku. Hodnotu vášho liku a popularitu určuje steem power. Túto virtuálnu menu môžete získať plnením rôznych úloh, tvorbou článkov a písania komentárov. Čim vyššiu hodnotu steem poweru máte, o to viac môžete za článok a aj like na váš kontent zarobiť.

Ako na ťažbu kryptomien z pohodlia domácnosti a bez ťažkostí – Zberajme pasívny príjem!

V jednoduchosti povedané, ste odmenení za vašu aktivitu, ktorú tu vynakladáte. Najaktívnejší členovia samozrejme získavajú aj lukratívnejšie odmeny. V minulosti som napríklad videl článok s odmenou takmer 2 000 USD. Čiže autor za 200 slovný článok, ktorý mohol napísať aj za hodinu získal odmenu 1 000 USD a ďalších 1 000 USD sa delilo medzi ostatných používateľov, ktorý ohodnotili článok likom.

Binance
Coinbase
Simple Coin
Bitcoinová a altcoinová zmenáreň
Burza pre najjednoduchší nákup Bitcoinu
Jednoduchá zmenáreň kryptomien (Aj v CZ/SK)
Binance
Coinbase
Simple Coin

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu