Start 2.0 - Posledný kurz k úspechu

Rozdiel medzi úspechom a prehrou

Podľa medzinárodných štatistík, ktoré udávajú svetové burzy a brokeri, až 85 % obchodníkov na burze je stratových. Je dosť pravdepodobné, že patríš medzi nich. Start 2.0 je tu preto, aby ti pomohol. S kurzom Start 2.0 začneš všetko úplne odznova a zabudneš na minulé chyby, ktoré si robil. Preskočíme celú teóriu a spoločne sa vrhneme na štúdium vecí, ktoré sú pre obchodníka dôležité. Naopak, nepodstatné veci, dumanie nad grafmi a neustále sa motanie okolo začarovaného kruhu úplne preskočíme.

Správna cesta je len jedna, spolu ju nájdeme!

Start 2.0 ťa naučí, že burza v žiadnom prípade nie je ťažká na pochopenie. Len treba mať tie správne informácie a vedieť, ako s nimi narábať. Ako čítať pohyb veľrýb na trhu. Ako sledovať tok objednávok. A hlavne, ako si vytvoriť dlhodobý plán pre stabilné a ziskové výsledky na burze.

Objednať Kurz

Poďme si povedať, pre ​koho kurz je a čo v ňom nájdeš?

Kurz Start 2.0 je prakticky pre každého obchodníka, ktorý sa chce živiť do konca života obchodovaním na burze. Môže sa ho zúčastniť ktokoľvek, kto má:

1.) Chuť sa naučiť niečo nové a posunúť svoj životný štýl o level vyššie

2.) Čas aspoň pár hodín mesačne obetovať pre osobný rozvoj a vzdelávanie

3.) Cieľ stať sa jedným z niekoľkých miliónov ziskových obchodníkov na burze

5. Lekcia

Na základe nadobudnutých skúseností z 1. – 4. lekcie si vytvoríš vlastný obchodný systém, ktorý jasne ukáže, že si samostatný trader, pripravený vydať sa vlastnou cestou za slobodou a ziskami.

Ty budeš hlavný trader

V 5. lekcii sa celá pozícia otočí. Ty budeš ako ten hlavný trader a ja budem iba sledovať, ako sa ti darí a usmerňovať ťa v prípade, že urobíš chybu.

Koniec lekcie

Po skončení tejto lekcie by si mal ovládať všetky princípy obchodovania na burze a nemalo by ti robiť problém obchodovať dlhodobo ziskové obchodné systémy. Dokonca si zvládneš aj sám vytvoriť vlastný obchodný systém, ktorý sa v niektorých prípadoch navyše dá nahrať do bota a všetko automatizovať.

+25

Hodín vzdelávania

+6

Mesiacov výučby

+6

Rokov skúsenosti lektora

Sleduj nás na

Ak máš akékoľvek otázky alebo si nevieš rady, tak nás kontaktuj cez free support: [email protected], Telegram: @bitcoinskupinasupport

Kontaktovať nás