O ťažbe Bitcoinu

Ťažbe kryptomien sa venujeme ešte od doby, kedy bola cena BTC na zanedbateľných hodnotách. Konkrétne od roku 2013. Investície sa nám odvtedy vrátili niekoľkonásobne.

Prečo ťažba kryptomien?

Ťažba kryptomien nie je vôbec zložitá a ani časovo náročná. Obvykle stačí, keď zapnete vaše zariadenie, nastavíte a necháte bežať 24/7. Občas skontrolujete zisky, či sa zariadenie neprehrieva a všetko funguje správne. V tejto doby sa dá ťažiť už aj s minimálnou investíciou do zariadení. Naši odborníci vám všetko pripravia na mieru a vy už len beriete zisky!

Všetko máte pod kontrolou

Ťažíte z pohodlia domova. Všetko máte pod kontrolou a bez nutnosti celodennej práce. Výhodou je aj extrémny nárast ceny BTC. Ak dneska vyťažíte zlomok BTC v hodnote napríklad 10 EUR, tak už mesiac môže mať hodnotu 100 EUR. O desať rokov napríklad 10 000 EUR. A presne to je to čaro ťažby kryptomien.

Prečo si vybrať práve nás?

Máme dlhoročné skúsenosti z ťažby kryptomien. Navrhneme, pripravíme a zostavíme vám vašu vybranú mining zostavu na mieru.

Naša šikovnosť

Nemusíte si objednávať drahé a nekvalitné zariadenia z Číny. Postavíme vám vaše zariadenia priamo na mieru a kvalitné od nášho šikovného tímu, ktorý sa venuje stavbe mining zariadení.

Poradíme vám

Nevieš ako začať s ťažbou kryptomien? Ako sa napojiť do ťažobného poolu? Sme tu, aby sme ti pomohli!

Jednoduchosť

Všetko vám pripravíme a nastavme tak, aby ste mohli už len zarábať priamo s vaším zariadením.

Všetko pod kontrolou!

Nemusíte investovať do žiadnych pochybných cloud mining firiem. Pripravíme vám fyzické zariadenia a dovezieme priamo domov.

Naša práca

Stavba mining zariadení na mieru.
sq-sample26

Zobraziť obrázok

Mining zostava
sq-sample26

Zobraziť obrázok

Ťažba doma
sq-sample26

Zobraziť obrázok

Zariadenia na mieru
sq-sample26

Zobraziť obrázok

Grafické karty
sq-sample26

Zobraziť obrázok

Grafické karty
sq-sample26

Zobraziť obrázok

Grafické karty

Kontaktuj nás

Email: [email protected]
Priamo na krypto mining odborníka: [email protected]
Telegram: @xlubecx