O nás

Kto sme?

Sme skupina 4 traderov, ktorá sa aktívne venuje obchodovaniu na burze. Skupina vznikla počas jedného z najväčších prepadov na Bitcoine, kedy bol záujem o kryptomeny na dlhodobom minime. Konkrétne v polovičke roka 2019. To nás ale nezastavilo na ceste a momentálne sme sa dostali na prvú priečku najrýchlejšie rastúcich kryptomenových a trading komunít na našej CZ/SK miestnej scéne. Áno, bolo ťažké počas prepadu prezentovať pozitívne výsledky na burze. To však nebol žiadny problém. Ukázali sme, že naša kvalita, skúsenosti z obchodovania na burze a prezentácia informácií majú dostatočnú kvalitu. Po dvoch rokoch od vzniku spolupracuje s nami už viac ako 500 klientov, ktorým každý deň pomáhame rásť.

Čo je naším cieľom?

Naším cieľom je primárne generovanie ziskov na burze prostredníctvom použitia rôznych obchodných systémov. Spoločne s našimi 4 obchodníkmi prinášame na CZ/SK bezkonkurenčný produkt VIP Trading Room, v ktorom spoločne s našimi členmi obchodujeme signály. Všetky naše obchody, ktoré otvoríme, tak zdieľame do skupiny. Môžeš teda priamo nahliadnuť ako funguje trading na vysokej úrovni. Zároveň ti každý deň prinášame plnohodnotný update trhu na 90 párov.

Ako pomáhame?

S nami spolupracuje mesačne niekoľko stoviek klientov a veľké firmy, ktoré spravujú kapitál. Zo začiatku bolo našou prioritou hlavne vzdelávanie začínajúcich traderov. Momentálne naše portfólio rozširujeme o veľké magazíny a uzatvorili sme spoluprácu s veľkými firmami, ako Binance, OKEx, Purple Trading, PrimeXBT a CVEU.EU. Pokiaľ sa chceš niečo naučiť a stať sa ziskovým traderom, si na správnom mieste.

Tvorba ziskových obchodných systémov

Správa kapitálu a fondov

Poskytovanie analýz a signálov

Vzdelávanie a rozvoj našich študentov

Sleduj nás na

Ak máš akékoľvek otázky alebo si nevieš rady, tak nás kontaktuj cez free support: [email protected], Telegram: @bitcoinskupinasupport

Kontaktovať nás