O nás

Kto sme?

Sme skupina 4 traderov, ktorá sa aktívne venuje obchodovaniu na burze. Skupina vznikla počas jedného z najväčších prepadov na Bitcoine, kedy záujem o kryptomeny bol na dlhodobom minime. Konkrétne v polovičke roka 2019. To nás ale nezastavilo v ceste a momentálne sme sa dostali na prvú priečku čo sa týka najrýchlejšie rastúcich kryptomenových a trading komunít na našej CZ/SK miestnej scéne. Áno, bolo ťažké počas prepadu prezentovať pozitívne výsledky na burze. To však nebol žiaden problém. Ukázali sme, že naša kvalita, skúsenosti z obchodovania na burze a prezentácia informácii majú dostatočnú kvalitu. Po 2 rokoch od vzniku s nami spolupracuje už viac ako 500 klientov, ktorým každý deň pomáhame rásť.

Čo je naším cieľom?

Našim cieľom je primárne generovanie ziskov na burze za pomoci použitia rôznych obchodných systémov. Spoločne s našimi 4 obchodníkmi prinášame na CZ/SK bezkonkurenčný produkt VIP Trading Room, v ktorej kombinujeme obchodovanie na burze a vzdelávanie formou reálnych ukážok z praxe. O našich kvalitných nie sú žiadne pochybnosti, keďže naši študenti obchodujú spoločne s nami a vidia reálne výsledky na vlastné oči.

Ako pomáhame?

S nami spolupracuje mesačne niekoľko stoviek klientov a veľké firmy, ktoré spravujú kapitál. Zo začiatku bola naša priorita hlavne vzdelávanie začínajúcich traderov. Momentálne naše portfólio rozširujeme o veľké magazíny a uzatvorili sme spolupráce s veľkými firmami ako Binance, OKex, Purple Trading, PrímeXBT a CVEU.EU. Pokiaľ sa chceš niečo naučiť a stať sa ziskovým traderom, si na správnom mieste.

Tvorba ziskových obchodných systémov

Správa kapitálu a fondov

Poskytovanie analýz a signálov

Vzdelávanie a rozvoj našich študentov

Sleduj nás na

Ak máš akékoľvek otázky alebo si nevieš rady, tak nás kontaktuj cez free support: [email protected], Telegram: @bitcoinskupinasupport

Kontaktovať nás