O nás

Kto sme?

Sme skupina 4 traderov, ktorá sa aktívne venuje obchodovaniu na burze. Naším hlavným cieľom je využiť potenciál obchodovania na burze pre rast našich financií a rozpočtu. Prioritne sa venujeme investovaniu do akcií a kryptomien a okrem toho obchodujeme na dennej bázy forex a kryptomeny. Všetky naše obchody a know-how zdieľame do našej VIP skupiny, kde sa naši členovia učia obchodovať na burze. Bitcoin Skupina je hlavne tvoja pomocná ruka na ceste k ziskovému obchodníkovi. Zakladáme si hlavne na pomoci a riešení problémov začínajúcich obchodníkov.

Čo je naším cieľom?

Naším cieľom je primárne generovanie ziskov na burze prostredníctvom použitia rôznych obchodných systémov. Spoločne s našimi 4 obchodníkmi prinášame na CZ/SK bezkonkurenčný produkt VIP Trading Room, v ktorom spoločne s našimi členmi obchodujeme signály. Všetky naše obchody, ktoré otvoríme, tak zdieľame do skupiny. Môžeš teda priamo nahliadnuť ako funguje trading na vysokej úrovni. Zároveň ti každý deň prinášame plnohodnotný update trhu na 90 párov.

Ako pomáhame?

S nami spolupracuje mesačne niekoľko stoviek klientov a veľké firmy, ktoré spravujú kapitál. Zo začiatku bolo našou prioritou hlavne vzdelávanie začínajúcich traderov. Momentálne naše portfólio rozširujeme o veľké magazíny a uzatvorili sme spoluprácu s veľkými firmami, ako Binance, OKEx, Purple Trading, PrimeXBT a CVEU.EU. Pokiaľ sa chceš niečo naučiť a stať sa ziskovým traderom, si na správnom mieste.

Tvorba ziskových obchodných systémov

Správa kapitálu a fondov

Poskytovanie analýz a signálov

Vzdelávanie a rozvoj našich študentov

Sleduj nás na

Ak máš akékoľvek otázky alebo si nevieš rady, tak nás kontaktuj cez free support: [email protected], Telegram: @bitcoinskupinasupport

Kontaktovať nás